Programowanie sterowników PLC

Dzięki szeregu odbytych szkoleń, wykonaniu wielu aplikacji oraz ciągłemu rozwojowi, posiadamy doświadczenie w programowaniu sterowników PLC dla automatyki budynkowej BMS, czy też inteligentnych domów. Nasze kody źródłowe w większości oparte są o tekst strukturalny ST. Zawierają komentarze, dzięki czemu możliwa jest  łatwa analiza programów. Wszystkie aktualne kody źródłowe, po zakończeniu prac, przekazujemy firmie zamawiającej w postaci edytowalnej wraz z hasłami administracyjnymi w zalakowanej kopercie – na czas gwarancji. Źródła przekazujemy na nośnikach elektronicznych – płyta CD bądź karta SD, czy Pendrive.

W zależności od warunków realizacji, wymogów praz terminów programowanie sterowników możemy realizować na kilka sposobów:

  • W zakładzie prefabrykacji rozdzielnic, zanim szafa sterownicza pojedzie na obiekt jest już zaprogramowana, przetestowana i wymaga jedynie dostrojenia pewnych parametrów dla aparatury obiektowej po podłączeniu szafy w miejscu docelowym,
  • Osobiście na obiekcie,
  • Zdalnie za pomocą istniejącej sieci LAN z dostępem do internetu bądź za pomocą naszego urządzenia – Router’a GSM, który montujemy w jednej z szaf automatyki na czas programowania i uruchomień.