Fotowoltaika
dla Twojego domu

Marzysz o życiu skoncentrowanym wokół natury? Jednocześnie chcesz obniżyć koszty związane z bieżącym utrzymaniem gospodarstwa domowego? Dla osób, które chcą żyć ekologicznie i ekonomicznie, doskonałym rozwiązaniem jest fotowoltaika.

Dzięki zaawansowanej technologii w Steromice możemy wykorzystać panele słoneczne oraz nowoczesną instalację, by przekształcać promienie słoneczne w energię elektryczną. Tym samym każde gospodarstwo domowe może przyczynić się do zmniejszenia emisji CO2 i chronić naszą planetę.

Zastanawiasz się, czy w polskim klimacie możliwe jest optymalne zasilenie instalacji fotowoltaicznej w energię? Możesz być spokojny! Panele pracują nawet w pozornie pochmurny dzień, a jak wynika z prowadzonych przez nas odczytów, dzięki odpowiedniej instalacji przeciętne gospodarstwo domowe może zmniejszyć zużycie energii elektrycznej pobieranej z sieci nawet o 90%!

Nasza misja

Naszym celem jest poprawa jakości życia naszych klientów poprzez wykorzystanie potencjału płynącego ze Słońca. W codziennej pracy kierujemy się miłością do natury i kreatywnością, a jednocześnie nieustannie się rozwijamy. Steromika dostarcza produkty i świadczy usługi, które zapewniają klientom nie tylko satysfakcję, ale przede wszystkim zieloną energię.

Jak działamy?
Usługi dopasowane do Twoich potrzeb

Usługa
Instalacja w pełni dopasowana do potrzeb Twojego domu
Współpracę z klientem rozpoczynamy od wizji lokalnej, poznania potrzeb i możliwości finansowych. Następnie wykonujemy kalkulacje, a także symulacje uzysku energetycznego oraz finansowego, dzięki którym możemy dopasować rozwiązanie o odpowiednich parametrach i spełnić oczekiwania klienta. Projekt wykonujemy, gdy uzyskamy niezbędne dane.
Usługa
Dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznych
Zajmujemy się projektowaniem, dostarczaniem (bezpłatnie) i montażem nowoczesnych instalacji fotowoltaicznych w domach naszych klientów. Tworzymy od postaw wydajne systemy, dzięki którym możliwe jest płynne zasilenie w energię elektryczną uzyskaną ze Słońca gospodarstwa domowego i wszystkich działających w nim systemów.
Usługa
Stałe wsparcie dla naszych klientów
Klienci, którzy zdecydowali się na współpracę z naszą firmą wiedzą, że otrzymają profesjonalnie wykonaną instalację. Bardzo dużo zapytań otrzymujemy z polecenia, ponieważ proponowane przez nas rozwiązania doskonale spisują się w gospodarstwach domowych. Co więcej, naszym klientom zapewniamy stałe wsparcie i opiekę posprzedażową. Gwarantujemy również szkolenie z obsługi i 3-letni bezpłatny serwis!

Dla bardziej wymagających
klientów lub klientów wymagających kompleksowej obsługi instalacje fotowoltaiczną możemy rozszerzyć o:

 • Magazyny energii
 • Przydomowe i wolnostojące stacje ładowania
 • Pompy ciepła
 • Elektryczne ogrzewanie (piece elektryczne, maty, promienniki)
 • Kompensacje mocy biernej (kompensatory i baterie kondensatorów)
 • Inteligentne systemy zarządzania energią połączone z systemem SmartHome
 • Włączenie instalacji fotowoltaicznej oraz kompensacji mocy biernej do systemu BMS

Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!

Pomożemy Ci dobrać najlepsze rozwiązanie

Skontaktuj się

Zapewniamy profesjonalną i kompleksową
obsługę klienta w zakresie:

 • dobór odpowiedniej instalacji (mocy, lokalizacji, montaż)
 • bezpłatna wycena
 • wykonanie dokumentacji
 • dostawa, montaż i uruchomienie systemu
 • wsparcie w wypełnieniu dokumentów do operatora energii
 • wsparcie w pozyskaniu finansowania instalacji (kredyty, leasingi)
 • wsparcie w uzyskaniu dofinansowania

Czy wiesz, że rachunki za prąd ulegną obniżeniu od razu po uruchomieniu instalacji, a po kolejnych 5-8 latach zaczniesz zarabiać na swojej instalacji fotowoltaicznej? Zapytaj o szczegóły naszego doradcę!

Skontaktuj się

Zainwestuj w fotowoltaikę
to się opłaca!

Założenie nowoczesnej instalacji fotowoltaicznej wymaga zainwestowania środków finansowych. Martwisz się, że wydatki okażą się za duże na Twoje możliwości? Po pierwsze, fotowoltaika cieszy się bardzo dużą popularnością, dlatego dzisiaj możesz skorzystać z licznych dotacji takich jak dofinansowanie w ramach programu „Mój prąd” lub „Czyste powietrze”. Nie wiesz, czy kwalifikujesz się do programu? Zgłoś się do nas! Pomożemy Ci określić, z jakiego dofinansowania możesz skorzystać!

Czy wiesz, że w STEROMIKA przed przedstawieniem projektu instalacji zawsze najpierw wykonujemy dokładny pomiar, szczegółowe kalkulacje i symulacje? Dążymy do optymalnego wykorzystania potencjału planowanej instalacji, a jednocześnie chcemy, abyś mógł komfortowo zasilać całe gospodarstwo domowe energią uzyskaną ze Słońca. Dzięki temu nasi klienci mogą liczyć na obniżenie bieżących rachunków za prąd do 90%!

Korzyści ekologiczne – spokojna przyszłość

Pamiętaj, że każdy krok, który wykonasz dzisiaj, by żyć bardziej ekologicznie i zatroszczyć się o przyszłość naszej planety, sprawia, że tworzysz miejsce, w którym Twoje dzieci i wnuki będą mogły żyć w zdrowiu i w komforcie!

Dlaczego
fotowoltaika?

Wciąż wahasz się, czy instalacja fotowoltaiczna jest dla Ciebie? W STEROMICE angażujemy klientów w proces projektowania instalacji. Dokładnie wyjaśniamy, jak działają panele, jak pozyskiwana jest energia ze Słońca i jak to się dzieje, że zamienia się ona w prąd. Pomagamy określić realne zapotrzebowanie gospodarstwa domowego na energię oraz zmienić dotychczasowe nawyki na bardziej ekologiczne. Dążymy do tego, by stworzyć wydajną instalację fotowoltaiczną, która będzie mogła zasilać wszystkie urządzenia i systemy w Twoim domu.

Nasi klienci bardzo szybko przekonują się, że prąd produkowany przez instalację fotowoltaiczną zaspokaja ich bieżące potrzeby. Co więcej, jest to energia doskonałej jakości, która w niczym nie ustępuje tej z sieci energetycznej. Doceniają również niezależność – w przypadku awarii sieci energetycznej wciąż mogą bez zakłóceń korzystać ze wszystkich urządzeń. Wielu naszych klientów zadowolonych z działania instalacji fotowoltaicznej decyduje się na zmiany w domach i rozszerzenie instalacji fotowoltaicznej o dodatkowe komponenty lub o wdrożenie nowoczesnego systemu automatyki budynkowej takie jak KNX. Jesteś zainteresowany? Zachęcamy do zapoznania się z Systemem Inteligentnego Zarządzania Energią (SIZE) dla domu, który wspiera działanie instalacji. W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu z naszym doradcą!

Nasi partnerzy
Dostawcy komponentów

Kontakt z nami
Siedziba główna: ul. Piotrkowska 107, 97-420 Szczerców
Pełny kontakt