Fotowoltaika
dla Twojej firmy

Chcesz poprawić wizerunek Twojej firmy w oczach klientów? Interesują Cię tematy związane z ekologią, które dobrze wpisują się w zasady społecznej odpowiedzialności biznesu? A może zależy Ci, by dzięki nowym technologiom poczynić oszczędności w firmowym budżecie? Rozwiązaniem, które pozwala połączyć aspekty wizerunkowe, troskę o środowisko naturalne oraz o finanse przedsiębiorstwa, jest fotowoltaika!

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w STEROMICE możemy zaprojektować i zamontować nowoczesną instalację fotowoltaiczną na terenie Twojej firmy. Wykorzystamy przestrzeń działki, powierzchnię dachu biura, magazynu, czy hali produkcyjnej – ważne, by budynki spełniały odpowiednie wymagania techniczne.

Zastanawiasz się, czy fotowoltaika to dla Twojego przedsiębiorstwa będzie opłacalną inwestycją? W polskim klimacie jest dość Słońca, by zasilać instalację fotowoltaiczną. Zamień bezpłatną energię pochodzącą z promieni słonecznych na darmowy prąd, który wykorzystasz do ogrzania pomieszczeń biurowych, naładowania firmowych samochodów lub do uruchomienia maszyn na hali produkcyjnej. Obniż bieżące wydatki na energię elektryczną do nawet 90%!

Nasza misja

Firma STEROMIKA powstała z myślą o ekologii – naszą misją jest wykorzystanie energii płynącej ze Słońca – i upowszechnianiu zielonych rozwiązań wśród osób prywatnych oraz przedsiębiorców. W codziennej pracy koncentrujemy się na polepszaniu życia ludzi oraz na poprawie efektywności energetycznej budynków. Oferujemy technologie, które wyróżniają się wysoką efektywnością, a jednocześnie ograniczają wpływ człowieka na środowisko naturalne.

Jak działamy?
Usługi dopasowane do potrzeb Twojej firmy

Usługa
Indywidualny dobór instalacji pod cykl pracy firmy
Zanim przygotujemy dla Ciebie projekt instalacji, przeprowadzimy wizję lokalną, a następnie dokonamy dokładnych analiz i pomiarów. Określimy, ile prądu zużywa Twoje przedsiębiorstwo i jakie rozwiązanie będzie najlepsze. W procesie projektowania dążymy do tego, by maksymalnie zredukować pobór prądu z sieci energetycznej i uczynić Twoją firmę maksymalnie niezależną od zewnętrznego dostawcy.
Usługa
Dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznych
Podejmując współpracę z BATE PV, masz pewność wysokiego standardu świadczonych usług. Wykonamy dla Ciebie indywidualny projekt instalacji, zajmiemy się również dostawą rozwiązania i jego montażem. Co więcej, na całą instalację udzielamy gwarancji i regularnie wspieramy jej działanie, wykonując zalecane przeglądy, a przez 3 lata nasz serwis będzie wspierał Twoją firmę gratis!
Usługa
Rozbudowa systemu o dodatkowe elementy
Dla lepszego wykorzystania energii pozyskiwanej z instalacji fotowoltaicznej proponujemy naszym klientom rozbudowę systemu o dodatkowe elementy. Prądem produkowanym przez fotowoltaikę możemy zasilić pompę ciepła, stację ładowania służbowych samochodów, jak również zaawansowany system automatyki budynkowej BMS.

Dla bardziej wymagających
klientów lub klientów wymagających kompleksowej obsługi instalacje fotowoltaiczną możemy rozszerzyć o:

 • Magazyny energii
 • Przydomowe i wolnostojące stacje ładowania
 • Pompy ciepła
 • Elektryczne ogrzewanie (piece elektryczne, maty, promienniki)
 • Kompensacje mocy biernej (kompensatory i baterie kondensatorów)
 • Inteligentne systemy zarządzania energią połączone z systemem SmartHome
 • Włączenie instalacji fotowoltaicznej oraz kompensacji mocy biernej do systemu BMS

Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!

Pomożemy Ci dobrać najlepsze rozwiązanie

Skontaktuj się

Zapewniamy profesjonalną i kompleksową
obsługę klienta w zakresie:

 • dobór odpowiedniej instalacji (mocy, lokalizacji, montaż)
 • bezpłatna wycena
 • wykonanie dokumentacji
 • dostawa, montaż i uruchomienie systemu
 • wsparcie w wypełnieniu dokumentów do operatora energii
 • wsparcie w pozyskaniu finansowania instalacji (kredyty, leasingi)
 • wsparcie w uzyskaniu dofinansowania

Czy wiesz, że nasi eksperci zaprojektują dla Twojego przedsiębiorstwa nowoczesną instalację fotowoltaiczną, dzięki której obniżysz miesięczne rachunki za prąd do 90%? Umów się na spotkanie, by uzyskać więcej informacji od przedstawiciela STEROMIKA Sp. z o.o.

Skontaktuj się

Fotowoltaika
opłacalna inwestycja dla Twojej firmy!

Fotowoltaika to inwestycja w rozwój Twojej firmy. Obniż wydatki, jakie ponosisz na energię elektryczną i odmień swój wizerunek w oczach klientów i kontrahentów. Wykaż pro ekologiczną postawę i ciesz się z nowych możliwości, jakie daje zielona energia.

Czy wiesz, że w STEROMICE zanim zaprezentujemy Ci szczegółowy projekt, najpierw wykonujemy indywidualne kalkulacje, a na ich bazie pomiary i symulacje Twojej przyszłej instalacji? Wszystko po to, abyśmy mogli dopasować fotowoltaikę do realnych potrzeb Twojego przedsiębiorstwa – do jego cyklu pracy związanego z okresami największego i najmniejszego poboru energii.

Korzyści wizerunkowe – ekologia elementem SOB

Przedsiębiorstwa, które budują spójną politykę Społecznej Odpowiedzialności Biznesu (SOB) są lepiej postrzegane przez otoczenie. Dzięki instalacji fotowoltaicznej Twoja firma może być postrzegana, jako bardziej ekologiczna, a Ty zmniejszysz lub całkowicie zniwelujesz wpływ, jaki ma Twój biznes na środowisko naturalne.

Fotowoltaika
nowoczesna instalacja dla Twojej firmy!

Polecamy fotowoltaikę wszystkim przedsiębiorstwom, które w codziennej pracy wykorzystują energię elektryczną. Założenie instalacji jest przede wszystkim ekologiczne i ogranicza wpływ firmy na środowisko naturalne. Co więcej, pozwala również znacznie zmniejszyć środki wpłacane regularnie na konto dostawcy energii. W STEROMICE zapewniamy klientom biznesowym indywidualny projekt instalacji w pełni dopasowany do potrzeb przedsiębiorstwa. Wykonujemy niezbędne pomiary, by mieć pewność, że ilość pozyskiwanej energii pozwoli na realne obniżenie kosztów i sprawi, że firma będzie działała bez żadnych przestojów.

Czy wiesz, że z fotowoltaiki możesz zasilać zarówno park maszynowy, halę produkcyjną, jak i system ogrzewania i klimatyzacji w budynku firmowym? Jeśli zdecydujesz się na wdrożenie systemu automatyki budynkowej oraz Inteligentnego Systemu Zarządzania Energią – SIZE (więcej o SIZE dla firm przeczytasz: tutaj) nie tylko zyskasz dodatkowe środki w firmowym budżecie i poprawisz komfort codziennego korzystania z budynków, ale przyczynisz się do poprawy wizerunku przedsiębiorstwa w oczach jego klientów.

Wielu naszych klientów zastanawia się, czy inwestycja w fotowoltaikę jest opłacalna. Możemy Cię zapewnić, że po upływie 5-8 lat spłacisz zobowiązanie i zaczniesz czerpać zyski z instalacji! To bezpieczna i opłacalna inwestycja, którą w pełni kontrolujesz od samego początku. Przekonaj się, jak zmieni się Twoja firma dzięki nowym technologiom i wspólnie z STEROMIKA Sp. z o.o. zacznij kroczyć zieloną ścieżką!

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat możliwości, jakie zapewnia instalacja fotowoltaiczna? Zapraszamy do kontaktu z naszym doradcą!

Nasi partnerzy
Dostawcy komponentów

Kontakt z nami
Siedziba główna: ul. Piotrkowska 107, 97-420 Szczerców
Pełny kontakt