Fotowoltaika
dla Twojego gospodarstwa

Prowadzenie współczesnego gospodarstwa rolnego jest zależne od pór roku i warunków atmosferycznych, jednak coraz częściej opiera się przede wszystkim na wykorzystaniu nowych technologii i zaawansowanych urządzeń. By zaspokoić stale rosnący popyt i sprostać oczekiwaniom rynku, jako właściciel gospodarstwa, musisz regularnie inwestować w nowe rozwiązania i mierzyć się z wysokimi opłatami za energię elektryczną. A gdyby tak wykorzystać potencjał Słońca? Dzięki instalacji fotowoltaicznej to możliwe – możesz zamieniać energię słoneczną na prąd i wykorzystać go do zasilania gospodarstwa!

Zastanawiasz się, czy inwestycja w fotowoltaikę będzie dla Ciebie opłacalna? Nie jesteś przekonany, że energia z paneli solarnych wystarczy do zasilenia wszystkich urządzeń w Twoim gospodarstwie? W Steromice oferujemy wydajne i nowoczesne instalacje fotowoltaiczne, które montujemy na terenie Twojego gospodarstwa. Wykonujemy również niezbędne pomiary, by dopasować komponenty do Twoich indywidualnych potrzeb. W ten sposób pomagamy właścicielom gospodarstw rolnych obniżyć rachunki za energię nawet do 90%!

Prąd, który możemy uzyskać ze Słońca, jest doskonałej jakości i w niczym nie różni się od tego płynącego z sieci energetycznej poza tym, że jest darmowy! W polskim klimacie jest dość słonecznych dni – z czego na pewno świetnie zdajesz sobie sprawę – by zasilić instalację, a dzięki magazynom energii możesz przechowywać swój prąd i korzystać z niego wtedy, gdy potrzebujesz.

Nasza misja

W firmie STEROMIKA skupiamy się na tym, by pokazać ludziom potencjał Słońca i jego energii. Dzięki nowoczesnym technologiom możemy zamienić moc promieni słonecznych w prąd. W ten sposób zyskujemy podwójnie: chronimy środowisko naturalne i oszczędzamy pieniądze. Nowoczesne instalacje są efektywne i świetnie spełniają swoją rolę – marzymy, by każde gospodarstwo rolne w Polsce było samowystarczalne i produkowało własną energię!

Jak działamy?
Oferujemy rozbudowany pakiet usług

Usługa
Dopasowujemy instalację pod cykl pracy gospodarstwa
Klienci STEROMIKA są zadowoleni z zamontowanych instalacji, ponieważ w pełni zaspokajają one ich potrzeby – działają bez zarzutu i produkują odpowiednią ilość energii. Jest to możliwe, bo przed przystąpieniem do tworzenia projektu wykonujemy wizję lokalną, a także niezbędne pomiary i symulacje uzysku energetycznego oraz finansowego, które mają pomóc nam określić realne zapotrzebowanie na energię oraz poznać cykl pracy konkretnego gospodarstwa. Dopiero na tej podstawie przygotujemy indywidualne rozwiązanie.
Usługa
Wykonujemy dostawę i montaż instalacji
Poza indywidualnym projektem rozwiązania zapewniamy naszym klientom również dostawę i montaż instalacji. Specjaliści ze STEROMIKI mają niezbędną wiedzę, by dopasować komponenty i stworzyć z nich wydają i bezawaryjną instalację fotowoltaiczną, która będzie produkowała odpowiednią ilość energii. Instalację kończymy szkoleniem z obsługi.
Usługa
Udzielamy gwarancji i wykonujemy przeglądy
W Steromika Sp. z o.o. zapewniamy naszym klientom również opiekę posprzedażową, a w ramach wykonanej instalacji 3-letni serwis gratis! Jesteśmy do dyspozycji, sprawując pieczę nad instalacją i wykonując jej regularne przeglądy. Na całą instalację fotowoltaiczną udzielamy również gwarancji.

Dla bardziej wymagających
klientów lub klientów wymagających kompleksowej obsługi instalacje fotowoltaiczną możemy rozszerzyć o:

 • Magazyny energii
 • Przydomowe i wolnostojące stacje ładowania
 • Pompy ciepła
 • Elektryczne ogrzewanie (piece elektryczne, maty, promienniki)
 • Kompensacje mocy biernej (kompensatory i baterie kondensatorów)
 • Inteligentne systemy zarządzania energią połączone z systemem SmartHome
 • Włączenie instalacji fotowoltaicznej oraz kompensacji mocy biernej do systemu BMS

Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!

Pomożemy Ci dobrać najlepsze rozwiązanie

Skontaktuj się

Zapewniamy profesjonalną i kompleksową
obsługę klienta w zakresie:

 • dobór odpowiedniej instalacji (mocy, lokalizacji, montaż)
 • bezpłatna wycena
 • wykonanie dokumentacji
 • dostawa, montaż i uruchomienie systemu
 • wsparcie w wypełnieniu dokumentów do operatora energii
 • wsparcie w pozyskaniu finansowania instalacji (kredyty, leasingi)
 • wsparcie w uzyskaniu dofinansowania

Czy wiesz, że możesz starać się o dofinansowanie dla instalacji fotowoltaicznej dla gospodarstwa rolnego? O szczegóły zapytaj naszego doradcę!

Skontaktuj się

Fotowoltaika
opłacalna inwestycja dla Twojego gospodarstwa

Energia płynąca ze Słońca wciąż pozostaje niewykorzystana. Możesz po nią sięgnąć i zaoszczędzić środki przeznaczane na prąd lub dalej płacić coraz wyższe rachunki do zakładu energetycznego – decyzja należy do Ciebie! Założenie instalacji wymaga poniesienia nakładów finansowych, jednak możesz skorzystać z programów rządowych dla rolników. Ważne, abyś miał również świadomość, że instalacja fotowoltaiczna spłaca się przeciętnie w ciągu 5-8 lat. Po tym okresie na fotowoltaice zaczniesz już zarabiać pieniądze!

Zadbaj o przyszłe pokolenia

Inwestycje, które dzisiaj dokonujesz na rzecz swojego gospodarstwa, to również inwestycje w bezpieczną i komfortową przyszłość Twoich dzieci. Rozważ montaż nowoczesnej instalacji fotowoltaicznej, ponieważ pozwoli ona na znaczne obniżenie bieżących kosztów utrzymania gospodarstwa rolnego w długim okresie. W Steromika Sp. z o.o. chcemy Cię zachęcić do zatroszczenia się o przyszłość następnego pokolenia – Twoich dzieci – już dziś!

Fotowoltaika dla rolnika
opłacalne rozwiązanie

Energia elektryczna jest niezbędna, by współczesne gospodarstwo rolne mogło normalnie funkcjonować. Postępujące uprzemysłowienie i regularne podnoszenie wydajności pracy sprawiają, że koszty ponoszone w rolnictwie na prąd nieustannie rosną. Montaż instalacji fotowoltaicznej to skuteczny sposób, by zatrzymać wydatki, jednocześnie obniżając koszty utrzymania gospodarstwa. Zaoszczędzone pieniądze można przeznaczyć na inwestycje w nowe technologie, zakup nowego sprzętu, czy ziemi pod uprawę.

Wykorzystaj promienie słoneczne do rozwoju swojego gospodarstwa rolnego – wybierz zieloną energię, by zyskać przewagę wśród konkurencji i poprowadzić swoje gospodarstwo w stronę zielonej energii.

Nawiązując współpracę z doświadczonym partnerem – takim jak firma STEROMIKA – masz pewność, że otrzymasz projekt instalacji fotowoltaicznej w pełni dopasowany do potrzeb Twojego gospodarstwa. Chcesz czerpać więcej korzyści z energii słonecznej? Zobacz, jak możesz jeszcze lepiej zarządzać zużyciem energii – sprawdź Systemem Inteligentnego Zarządzania Energią (SIZE) dla gospodarstwa rolnego, który wspiera działanie instalacji. Nasz doradca odpowie na wszystkie Twoje pytania – skontaktuj się z nami już dziś!

Nasi partnerzy
Dostawcy komponentów

Kontakt z nami
Siedziba główna: ul. Piotrkowska 107, 97-420 Szczerców
Pełny kontakt