Referencje

Firma STEROMIKA Sp. z o.o. opracowała koncepcję i wykonała projekt Instalacji Automatyki i Systemu BMS w ramach budowy Budynek Magazynowy (Magazynowanie i Konfekcjonowanie) z Częścią Biurowo-Socjalną (Centrum Logistyczne firmy TME) oraz Budynku Portierni wraz z Infrastrukturą Techniczną i Drogową. Udział projektantów firmy STEROMIKA w procesie przygotowania dokumentacji wykazał fachowość oraz otwartość w podejściu do tematu oraz oczekiwań Inwestora. Realizacja projektu odbyła się bez zastrzeżeń w sposób profesjonalny w uzgodnionych terminach. Prace wykonywane przez firmę STEROMIKA ocenione zostały na wysokim poziomie. 

Kaniewski i Łuszczyński Architekci

Jako podwykonawca Generalnego Wykonawcy ERBUD S.A. firma STEROMIKA Sp. z o.o. opracowała projekt wykonawczy automatyki i systemu BMS dla CH Vis a Vis w Warszawie przy ul. Pałacowej 2, dzielnica Wilanów, realizowanego dla Grupy Capital Park. Następnie wdrożyła i kompleksowo uruchomiała układ automatyki i BMS. Realizacja projektu odbyła się bez zastrzeżeń w uzgodnionych terminach. Niniejszym potwierdza się wiarygodność, terminowość i rzetelność firmy STEROMIKA jako projektanta oraz wykonawcy Instalacji Automatyki i Systemów BMS. 

ERBUD S.A.

Niniejszym zaświadczamy, że firma STEROMIKA Sp. z o.o. jako nasz partner, skoordynowała, wdrożyła i uruchomiła układ automatyki i systemu BMS dla Hotelu PURO w Łodzi, realizowanego dla Hotel Inwest. Pomimo wysokiego stopnia technologicznej automatyzacji obiektu oraz krótkiego czasu realizacji, wykonawstwo odbyło się bez zastrzeżeń. Podczas realizacji inżynierowie wykazali się dużą wiedzą, doświadczeniem i profesjonalizmem. Niniejszym potwierdza się wiarygodność, terminowość i rzetelność firmy STEROMIKA jako Integratora Automatyki i Systemów BMS. 

TECHNITEL POLSKA S.A.

Firma DOTCOM Sp. z o.o. z siedzibą ul. Czerniowiecka 9/14, 02-705 Warszawa, jako Projektant i Wykonawca instalacji niskoprądowych potwierdza wykonanie przez firmę STEROMIKA Sp. z o.o. prac dotyczących współtworzenia projektu Instalacji Automatyki i Systemu BMS w ramach inwestycji: Budowa siedziby Festool Polska przy ul. Kolumbijskiej 26B w Warszawie. 

DOTCOM Sp. z o.o.

Jako podwykonawca firmy ADA LIGHT Sp. z o.o. z siedzibą Budy Kozickie 56, 09-500 Gostynin, firma STEROMIKA Sp. z o.o. wdrożyła System Inteligentnego Zarządzania Energią (SIZE) w ramach inwestycji: Budowa Budynku rozdzielni elektrycznej wraz z budową i rozbudową doziemnej Instalacji Elektrycznej i Teletechnicznej dla Wojewódzki Samodzielny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej im. Prof. Eugeniusza Wilczkowskiego, ul. Zalesie 1, 09-500 Gostynin. STEROMIKA dostarczyła sterowniki, uruchomiła układ automatyki i systemu SIZE. Wizualizacja Systemu Zarządzania Energią została przedstawiona w sposób estetyczny oraz czytelny pomimo prezentacji dużej ilości danych wymaganych przez użytkownika. Realizacja projektu odbyła się bez zastrzeżeń, we wzajemnej współpracy, w uzgodnionych terminach. Niniejszym poleca się firmę STEROMIKA jako godnego do współpracy wykonawcę Instalacji Automatyki i Systemów Inteligentnego Zarządzania Energią. 

ADA-LIGHT Sp. z o.o.

Firma STEROMIKA Sp. z o.o. opracowała koncepcję i wykonała projekt Instalacji AKPiA dla budowy budynku garażowego z możliwością ładowania akumulatorów na terenie oczyszczalni ścieków zakładu „Pruszków” przy ul. Domaniewskiej 23 w Pruszkowie. Pomimo braku decyzyjności i jednolitości wytycznych Inwestora firma STEROMIKA wykonała projekt, który był skoordynowany z pozostałymi branżami. Niniejszym poleca się firmę STEROMIKA jako godnego współpracy projektanta Instalacji Automatyki i Systemów BMS. 

STUDIO BUDOWLANE „UNITY” S.C.

Niniejszym zaświadcza się, że firma STEROMIKA Sp. z o.o. ul. Piotrkowska 107, 97-420 Szczerców wykonała w okresie maj-lipiec 2021r. na rzecz P.P.H.U. FEMI Sławomir Mikołajczyk następujący projekt: dostawa i montaż wolnostojącej mikroinstalacji fotowoltaicznej o mocy 38,25kWp. Prace zostały zrealizowane bez zastrzeżeń, w uzgodnionych terminach oraz z zachowaniem pełnych zasad bezpieczeństwa. Jako Inwestor stwierdzamy, że firma STEROMIKA Sp. z o.o. wykazała się pełnym profesjonalizmem, najwyższą starannością oraz wiedzą techniczną. Rekomendowana firma posiada profesjonalne zaplecze techniczne, sprzęt oraz wykwalifikowaną kadrę pracowniczą posiadającą wszelkie niezbędne uprawnienia, co pozwala nam w pełni polecić ją, jako rzetelnego wykonawcę instalacji fotowoltaicznych. 

P.P.H.U FEMI Sławomir Mikołajczyk
Kontakt z nami
Siedziba główna: ul. Piotrkowska 107, 97-420 Szczerców
Pełny kontakt