SIZE dla domu
Mieszkaj komfortowo!

Instalacja fotowoltaiczna w Twoim domu to dopiero początek! Opracowaliśmy nowoczesny System Inteligentnego Zarządzania Energią, dzięki któremu masz pewność, że energia pozyskana ze Słońca zasili Twój dom wtedy, gdy najbardziej tego potrzebujesz! Niezależnie od tego, czy mieszkasz w reprezentacyjnej wilii, czy w przytulnym kompaktowym domku, dzięki fotowoltaice i SIZE możesz sprawnie zarządzać zieloną energią. Ciesz się komfortem mieszkania i optymalnymi warunkami we wnętrzach swojego domu o każdej porze roku!

System Inteligentnego
Zarządzania Energią

Jak działa
SIZE?

SIZE to system, który został opracowany przez STEROMIKĘ z myślą o maksymalizacji wydajności instalacji fotowoltaicznej i płynnym sterowaniu domowymi instalacjami. Oznacza to, że korzystając z SIZE możesz automatycznie zarządzać: ogrzewaniem, klimatyzacją oraz podgrzewaniem ciepłej wody użytkowej – mieszkanie we własnym domu jeszcze nigdy nie było tak komfortowe!

SIZE załączy urządzenia, które pobierają najwięcej prądu w Twoim domu, gdy instalacja fotowoltaiczna wyprodukuje energię – chodzi o to, by jak najmniej energii zostało oddanej do sieci energetycznej, a jak najwięcej wykorzystane na utrzymanie domu. Dzięki SIZE w pomieszczeniach w Twoim domu zawsze będą panować optymalne warunki.

Chcesz dowiedzieć się więcej o SIZE? Skontaktuj się z naszym doradcą!

Skontaktuj się
  • Maksymalizacja wydajności instalacji fotowoltaicznej i płynne sterowanie domowymi instalacjami.

Korzyści z wdrożenia SIZE
w Twoim domu

Decydując się na rozbudowanie fotowoltaiki o system SIZE, możesz spodziewać się korzyści – między innymi usprawnienia zarządzania systemami oraz stworzenia komfortowych warunków mieszkalnych.

Nowoczesne stresowanie urządzeniami
System będzie załączał urządzenia w zależności od ilości energii wyprodukowanej z instalacji fotowoltaicznej, dążąc do jej optymalnego wykorzystania. Nie oddawaj zielonej energii do sieci energetycznej – czerp z niej pełnię korzyści w swoim domu!
Automatyzacja dopasowana do budynku
To, jaki zakres i stopień automatyzacji będziemy mogli zaproponować dla Twojego domu, zależy od ilości instalacji oraz systemów. Jeśli jesteś na etapie projektowania domu swoich marzeń – zgłoś się do nas! To najlepszy moment, by stworzyć wydajnie działający system, który spełni wszystkie Twoje potrzeby!
Troska o optymalny komfort
Połączenie w jeden system: ogrzewania, klimatyzacji oraz podgrzewania wody pozwoli Ci cieszyć się optymalną temperaturą we wnętrzach oraz w czasie kąpieli o każdej porze roku. Mieszkaj w komfortowych warunkach dzięki nowoczesnym i inteligentnym systemom!

Dla wymagających
Nowoczesne systemy automatyki budynkowej KNX

Wyobraź sobie dom lub apartament, który płynnie reaguje na Twoje potrzeby, w którym zawsze czujesz się komfortowo niezależnie od godziny, dnia tygodnia i pory roku. Dom, w którym możesz skupić się na wypoczynku i relaksie w sposób, w jaki najbardziej lubisz – przyjemna wizja, prawda? Możemy to osiągnąć dzięki systemowi KNX.

KNX to nowoczesny system automatyki budynkowej, który pozwala na zarządzanie: wentylacją, klimatyzacją i ogrzewaniem, by w Twoim domu zawsze było przyjemnie, systemem audio-video AV, oświetleniem wewnętrznym i zewnętrznym, byś w kilka sekund mógł stworzyć przyjemny nastrój, podlewaniem, by Twój ogród zawsze świetnie się prezentował, a także bramą, roletami i wideodomofonem, aby każdy z Twoich bliskich czuł się bezpiecznie.

W STEROMICE zajmujemy się projektowaniem i instalacją systemy KNX w rezydencjach, domach jednorodzinnych, a także w apartamentach naszych klientów. Dążymy do stworzenia optymalnych warunków do życia i mieszkania, których nieodłącznym elementem dzisiaj są płynnie działające instalacje.

KNX i w domu możesz więcej

Zależy Ci na pozyskiwaniu energii ze Słońca? Chcesz mieszkać w doskonale zarządzanym domu lub apartamencie?

Fotowoltaika i system automatyki budynkowej KNX to rozwiązanie dla Ciebie! Skontaktuj się z naszym doradcą, by uzyskać więcej informacji.

Skontaktuj się
Kontakt z nami
Siedziba główna: ul. Piotrkowska 107, 97-420 Szczerców
Pełny kontakt