SIZE dla gospodarstwa rolnego
zarządzaj zieloną energią!

Decydując się na zamontowanie instalacji fotowoltaicznej w swoim gospodarstwie rolnym, podjąłeś ważną decyzję. Teraz chcemy przedstawić Ci system, dzięki któremu będziesz mógł jeszcze lepiej zarządzać zieloną energią. W STEROMICE stworzyliśmy SIZE: System Inteligentnego Zarządzania Energią, aby w pełni wykorzystać moc Słońca. Instalacja fotowoltaiczna będzie wydajnie zasilała w zielony prąd Twoje gospodarstwo rolne zgodnie z ustalonymi cyklami pracy. Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem bardzo dużego, czy mniejszego gospodarstwa, decydując się na wdrożenie nowoczesnego systemu, możesz czerpać pełnię korzyści ze Słońca i Twojej instalacji fotowoltaicznej. Zarządzaj zieloną energią efektywnie.

System Inteligentnego
Zarządzania Energią

Jak działa
SIZE?

W STEROMICE nieustannie pracujemy nad tym, by połączyć człowieka z naturą, a przede wszystkim nauczyć się korzystać z potencjału, jaki jest zawarty w mocy Słońca. Decydując się na wdrożenie SIZE, możesz stworzyć optymalne warunki do pracy ludzi i urządzeń w Twoim gospodarstwie i realnie ograniczyć koszty zużycia energii elektrycznej.

Instalacja fotowoltaiczna produkuje energię, a SIZE załącza urządzenia, które zużywają jej najwięcej, dążąc tym samym do maksymalizacji jej poboru. Chodzi o to, aby jak najmniej energii wyprodukowanej przez Twoją instalację było oddawane do sieci energetycznej, a jak najwięcej zostało efektywnie wykorzystane do zasilania gospodarstwa

Chcesz poznać zalety SIZE? Skontaktuj się z naszym doradcą!

Skontaktuj się

Korzyści z wdrożenia SIZE
w Twoim gospodarstwie

SIZE to inwestycja w komfort oraz w sprawne zarządzanie produkowaną zieloną energią w Twoim gospodarstwie. Wdrożenie systemu gwarantuje korzyści – przede wszystkim ekonomiczne, ale nie tylko.

Wszystkie urządzenia pod kontrolą – nowoczesne sterowanie
System SIZE będzie dążył do optymalnego wykorzystania wyprodukowanej energii, załączając urządzenia o największym poborze prądu wtedy, gdy zostanie wyprodukowana odpowiednia ilość zielonej energii z instalacji fotowoltaicznej.
Optymalne warunki we wszystkich pomieszczeniach
SIZE umożliwia sterowanie instalacjami: podgrzewem wody, ogrzewaniem oraz klimatyzacją, pozwalając osiągnąć optymalne warunki we wszystkich budynkach gospodarczych oraz w Twoim domu.
Rozwiązanie w pełni dostosowane do potrzeb gospodarstwa
To, w jakim stopniu będziesz mógł wykorzystać potencjał SIZE jest zależne od rodzaju instalacji w Twoim gospodarstwie. Jeśli planujesz modernizację lub wznosisz nowe budynki, zgłoś się do nas. To najbardziej dogodny moment, by zaplanować wdrożenie systemów – dzięki temu będziesz mógł wykorzystać ich pełen potencjał.

Nowoczesne systemy automatyki budynkowej BMS
w Twoim gospodarstwie

Jeszcze lepiej zarządzane gospodarstwo? Teraz to możliwe, dzięki nowoczesnym systemom! Postaw na rozwiązania, które są z powodzeniem wykorzystywane w sektorze rolnictwa na całym świecie. Bez wysiłku zadbaj o optymalną temperaturę w pomieszczeniach, zarządzaj oświetleniem oraz monitoruj stan wszystkich instalacji, śledź na bieżąco zużycie prądu i wody – poświęcaj czas na to, co naprawdę ważne.

System BMS zarządza, czyli monitoruje i steruje instalacjami w budynkach. Wdrożymy go dla Ciebie w hali produkcyjnej i magazynowej oraz w innych budynkach gospodarczych. System możemy połączyć z wentylacją, klimatyzacją, ogrzewaniem, a także z oświetleniem zewnętrznym i wewnętrznym. BMS monitoruje liczniki wody i energii elektrycznej, wszystkie instalacje techniczne i elektryczne. Co więcej, bez przeszkód zintegrujemy go z systemami bezpieczeństwa.

Jeśli myślisz nad unowocześnieniem swojego gospodarstwa, system BMS pomoże Ci usprawnić zarządzanie i zapewnić optymalne warunki pracy.

Chcesz wykorzystać pełen potencjał instalacji fotowoltaicznej? Marzysz o zaawansowanych technologiach w Twoim gospodarstwie? Postaw na SIZE i nowoczesny system BMS – z nami możesz więcej! Skontaktuj się z doradcą STEROMIKA Sp. z o.o., by uzyskać więcej informacji.

BMS – Twój krok w stronę nowoczesności

Chcesz wykorzystać pełen potencjał instalacji fotowoltaicznej? Marzysz o zaawansowanych technologiach w Twoim gospodarstwie?

Postaw na SIZE i nowoczesny system BMS – z nami możesz więcej! Skontaktuj się z doradcą BATE PV, by uzyskać więcej informacji.

Skontaktuj się
Kontakt z nami
Siedziba główna: ul. Piotrkowska 107, 97-420 Szczerców
Pełny kontakt