O nas
STEROMIKA

Steromikę tworzą ludzie, dla których liczą się pasja i zaangażowanie. Od 2018 roku z radością wykonujemy nasze codzienne zadania, przede wszystkim budujemy relacje z klientami i dzielimy się naszą wiedzą w zakresie automatyki budynkowej, ekologii i dbania o środowisko naturalne. W Steromice wiemy, że energia płynąca ze Słońca ma olbrzymi potencjał, dlatego chcemy, by nasi klienci jak najszybciej nauczyli się w pełni korzystać z możliwości, jakie daje nam sama Natura.

Firmę Steromika Sp. z o.o. tworzą specjaliści, którzy łączą pasję z zamiłowaniem do rozwoju. Wciąż się szkolimy, zdobywamy wiedzę na temat nowych technologii między innymi systemów automatyki budynkowej. Śledzimy również to, co dzieje się w Europie i na świecie. Wszystko po to, by nasi klienci mieli po pierwsze, dostęp do najnowszych rozwiązań, a po drugie, otrzymywali w pełni indywidualne projekty instalacji i systemów, które będą dostosowane do ich realnych potrzeb.

Pełen
profesjonalizm
Fachowe
doradztwo
Gwarancja
jakości
Zainteresowany?
Zapraszamy do kontaktu
Skontaktuj się

Profesjonalizm i rzetelność
Ekologiczne rozwiązania i realne korzyści

Cieszymy się, że coraz więcej osób wykazuje świadomość ekologiczną. Zgłaszają się do nas klienci zainteresowani tym, jak realnie mogą zmniejszyć wpływ, jaki mają na środowisko naturalne. Instalacja fotowoltaiki to pierwszy, ale często najważniejszy krok w stronę ekologii oraz realnych oszczędności. W Steromice chcemy pokazać, że domy, firmy i gospodarstwa rolne, które decydują się świadomie korzystać z energii płynącej ze Słońca, są nie tylko bardziej ekologiczne, ale również tańsze w bieżącym utrzymaniu. Dostarczamy naszym klientom rozwiązania, które zapewniają dostęp do energii, a tym samym satysfakcję i spokój.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych usług? Szukasz sprawdzonych sposób, by być bardziej eko? Nasz doradca z przyjemnością odpowie na wszystkie Twoje pytania i udzieli informacji.

Skontaktuj się
Kontakt z nami
Siedziba główna: ul. Piotrkowska 107, 97-420 Szczerców
Pełny kontakt