SIZE dla firmy i instytucji
to się opłaca!

Montaż instalacji fotowoltaicznej w Twojej firmie lub w instytucji, którą zarządzasz, to pierwszy krok na zielonej ścieżce. W naszej firmie opracowaliśmy nowoczesny System Inteligentnego Zarządzania Energią, aby moc, którą pobiera fotowoltaika z promieni słonecznych, zasilała Twoją firmę zgodnie z cyklami jej pracy. Niezależnie od tego, czy wybudowałeś reprezentacyjny biurowiec firmowy, czy prowadzisz działalność w standardowym budynku, dzięki odpowiednim systemom w tym sprawnie działającemu SIZE możesz czerpać moc korzyści z Twojej instalacji fotowoltaicznej. Zarządzaj zieloną energią w Twojej firmie!

System Inteligentnego
Zarządzania Energią

SIZE
jak działa ten system?

Opracowaliśmy system SIZE, by zmaksymalizować wydajność instalacji fotowoltaicznej oraz umożliwić naszym klientom intuicyjne zarządzanie wszystkimi systemami w budynku. Zadbaj o odpowiednie warunki pracy w każdym firmowym pomieszczeniu. Wyznacz nowe standardy działania Twojej instytucji oparte na zielonej energii pozyskiwanej dzięki mocy Słońca.

Gdy instalacja fotowoltaiczna wyprodukuje energię, to SIZE załączy urządzenia, które potrzebują jej najwięcej. Dzięki inteligentnemu sterowaniu możesz mieć pewność, że zielony prąd nie zostanie sprzedany do sieci energetycznej, ale optymalnie wykorzystany, by zaspokoić potrzeby Twojego przedsiębiorstwa lub instytucji, nad którą sprawujesz pieczę.

Chcesz poznać zalety SIZE? Skontaktuj się z naszym doradcą!

Skontaktuj się

Jakie korzyści możesz osiągnąć
decydując się na SIZE?

System Inteligentnego Zarządzania Energią to usprawnienie, które pozwoli Ci lepiej zarządzać energią pozyskiwaną z instalacji fotowoltaicznej. To upgrade Twojej instalacji, dzięki któremu masz pewność, że wykorzystujesz maksimum jej potencjału i masz realny wpływ na obniżenie bieżących kosztów.

Gwarantowany optymalny komfort
SIZE umożliwia płynne zarządzanie systemami w tym podgrzewaniem wody, a także ogrzewaniem i klimatyzacją. Już teraz możesz zadbać o optymalne warunki w biurze oraz na halach i stworzyć proekologiczne i przyjazne miejsce pracy dla Ciebie i Twoich pracowników.
Zarządzanie urządzeniami i systemami
W zależności od tego ile energii zostanie wyprodukowane przez Twoją instalację fotowoltaiczną, SIZE będzie nią zarządzał, dążąc przy tym do jej optymalnego wykorzystania. Nie oddawaj energii do sieci, korzystaj z SIZE i zasilaj swoją firmę mocą Słońca!
Indywidualny stopień i zakres automatyzacji
To, jaka instalacja jest położona w Twojej firmie lub w instytucji, będzie determinowało zakres i poziom automatyzacji, jaki będziemy mogli Ci zaproponować. Jeśli planujesz poważniejszy remont lub jesteś na etapie budowy, zgłoś się do nas – to najlepszy moment, by dopasować do siebie wszystkie komponenty i czerpać maksimum korzyści z nowoczesnych technologii!

Nowoczesny system automatyki budynkowej BMS
zadbaj o rozwój swojej firmy

Pomyśl o budynku firmowym, który wspiera Ciebie i cały zespół w codziennych zadaniach – świetnie zna Wasze potrzeby i płynnie się do nich dopasowuje. Niezależnie od tego, czy jest środek zimy, upalne lato, czy za oknami świeci ostre słońce lub zapada zmierzch, dzięki nowoczesnemu systemowi w Twojej firmie zawsze panują optymalne warunki do pracy.

Nowoczesny system BMS zarządza instalacjami w budynku. Możemy go wdrożyć w biurze, w halach produkcyjnych i magazynowych, a także w hotelach, centrach handlowych oraz w budynkach użyteczności publicznej.

System monitoruje i steruje takimi instalacjami jak: klimatyzacja, wentylacja i ogrzewanie, aby w pomieszczeniach panowały optymalne warunki, a także monitoruje liczniki wody i energii elektrycznej oraz wszystkie instalacje techniczne i elektryczne, które znajdują się w budynku. Co więcej, BMS steruje również oświetleniem wewnętrznym i zewnętrznym. Umożliwia również integrację z systemami bezpieczeństwa.

Jeśli szukasz zaawansowanego rozwiązania, które pozwoli Ci zapewnić optymalne warunki pracy w Twojej firmie, postaw na nowoczesny system automatyki budynkowej BMS!

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat zaawansowanych systemów? Szukasz skutecznego rozwiązania, by poprawić wydajność instalacji fotowoltaicznej? Lubisz mieć wszystko w firmie pod kontrolą? Skontaktuj się z naszym doradcą i dowiedz więcej na temat SIZE i BMS – wejdź do świata nowoczesnych technologii z BATE PV!

BMS i możesz więcej

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat zaawansowanych systemów? Szukasz skutecznego rozwiązania, by poprawić wydajność instalacji fotowoltaicznej? Lubisz mieć wszystko w firmie pod kontrolą?

Skontaktuj się z naszym doradcą i dowiedz więcej na temat SIZE i BMS – wejdź do świata nowoczesnych technologii z BATE PV!

Skontaktuj się
Kontakt z nami
Siedziba główna: ul. Piotrkowska 107, 97-420 Szczerców
Pełny kontakt